img

درباره شرکت تولیدی و بازرگانی
برنا تجارت باور

شرکت تولیدی و بازرگانی برنا تجارت باور به شماره ثبت 549451 به صورت تخصصی در تولید انواع خشکبار و آجیل فرآوری شده روکش دار در سرتاسر ایران فعالیت دارد. همچنین مجموعه برنا تجارت باور در زمینه تولید و بازرگانی انواع طعم دهنده و مواد اولیه صنایع غذایی فعالیت گسترده و چشم گیری در بازار های داخلی و خارجی داشته است. این محصولات به کمک مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و به بازار عرضه می شوند.این مجموعه قادر است انواع خشکبار و آجیل فرآوری شده روکش دار را در بسته بندی های مختلف و فله در طعم های مختلف و طبق نیاز مشتری عرضه نموده و نیز با ارائه انواع گواهینامه های بهداشتی مورد نیاز شرکت های داخلی و گواهینامه های صادراتی امکان ارسال محصولات خود به سراسر جهان را فراهم آورده است.

img

چشم انداز شرکت تولیدی و بازرگانی
برنا تجارت باور

نيرو و انگيزه جواني موتور محركه اي براي انجام كارهاي بزرگ و پيشرفت پرشتاب است. ما با بهره‏ گیری از نیرو‏های انسانی دانش‏ محور، متعهد، جوان و توانمند ایرانی، تکنولوژی روز دنیا، استفاده از بهترین مواد اولیه و ملزومات در تولید و بسته‏ بندی محصولات و با تکیه بر چابکی سازمانی و برآورده ساختن خواسته‌های مشتری در کمترین زمان کوشش می‌نماییم ضمن ارائه پشتیبانی مؤثر از صنایع مرتبط کشور، محصولاتی ریشه گرفته از فرهنگ ایران، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را بدون هرگونه تبعیض در دسترس تمامی مصرف‌کنندگان قرار داده و با مسئولیت‏ پذیری اجتماعی و با تأکید بر حفظ و توسعه نیروی انسانی شایسته و جوان محور، افزایش تولید و تنوع محصولات و رشد و تعمیق در بازارهای داخلی و صادراتی را فراهم آوریم. تلاش این شرکت برپایه ایجاد و گسترش روابط سودمند با مشتریان، کارکنان، سهامداران، جامعه تولیدی و صنعتی کشور و دولت استوار گردیده و با تشویق کارکنان خود در راستای افزایش بهره وری و تحقق اهداف گروههای ذینفع، از هیچ کوششی در راستای اعتلای صنعت کشورمان فروگذار ننموده است.

img

پیام مدیر عامل شرکت تولیدی و بازرگانی
برنا تجارت باور

باورداشتن اینکه «من می توانم، کارتازه ای را شروع کنم» عامل هایی هستند که در تولد این کار و ایجاد عزم واراده در من نقش اساسی داشتند.» ما توانستیم با اوضاع اقتصادی ضعیف با اعتماد به نفس ، ایده های خلاقانه ، تمرکز ذهن بر هدف از زندگی و غلبه بر چالش های زندگی کسب و کارمان را ایجاد کنیم و به سوی موفقیت گام برداریم. اغلب مردم نوآوری و خلاقیت را یکی می‌دانند. اما تفاوت بین خلاقیت و نوآوری همانند تفاوت بین اندیشیدن درباره کاری و انجام دادن آن کار است. همانطور که پرفسور تئودور لویت می‌گوید: خلاقیت یعنی اندیشیدن درباره چیزهای جدید و نوآوری یعنی انجام دادن چیزهای جدید. نوآوری فرآیند تبدیل یک ایده یا اختراع به یک کالا یا خدمتی که ارزشی را ایجاد می کند و مشتریان حاضرند برای آن پول پرداخت کنند.

img